Rodinný dům se zahradou, dílna, Rosice

Cena: 2 241 000 Kč
 • Lokalita: Rosice, okres Chrudim
 • Typ domu: rodinný dům
 • Druh nabídky: prodej rodinných domů v Chrudimi
 • Financování: kalkulace hypotéky zdarma
 • Stav objektu: dobrý
 • Užitná plocha: 575 m2
 • Plocha pozemku: 4332 m2
 • Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
 • Druh objektu: smíšená
 • Umístění objektu: klidná část obce
 • Počet podlaží objektu: 1

Kód zakázky: 92030INS, Rodinný dům se zahradou, dílna, částečně podsklepený, podkroví, Rosice.
Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je nemovitost sepsána v soupisu majetkové podstaty dle § 217 IZ a tedy dle § 283 IZ by měla být v budoucnu zpeněžena, (pokud nedojde k jejímu vyjmutí ze soupisu dle § 227 IZ). O samotném zpeněžení, či nezpeněžení majetkové podstaty vždy rozhodují účastníci Insolvenčního řízení. Tato inzerce nemusí vždy znamenat to, že předmětná nemovitost se musí aktuálně zpeněžit, nebo že je aktuálně určena ke zpeněžení. Uváděné informace se mohou lišit od aktuálního stavu samotného insolvenčního řízení vzhledem k informacím, které nebyly doposud v insolvenčním rejstříku zveřejněny. Cena je pouze orientační, vycházející z údajů předmětného insolvenčního řízení. O samotném zpeněžení, či nezpeněžení majetkové podstaty vždy rozhodují účastníci Insolvenčního řízení. Inzerce nevylučuje to, že zpeněžení nemovitosti může být nabízeno i jinou formou, v závislosti na stanoveném způsobu zpeněžení majetku a následné prezentace. V rámci Insolvenčního řízení by měla být vybrána nabídka, která bude nejvýhodnější pro samotné Insolvenční řízení (§ 293/1 IZ), bez ohledu z jakého zdroje byla do Insolvenčního řízení doručena. Prezentace byla vytvořena se záměrem umožnit potencionálním zájemcům předložit jejich nabídku kupní ceny přímo Insolvenčnímu správci tak, aby žádný z účastníků nebyl nespravedlivě poškozen nebo nedovoleně zvýhodněn a aby se dosáhlo rychlého, hospodárného a co nejvyššího uspokojení věřitelů, v návaznosti na §5 odst. a), zákona č. 182/2006 Sb. Insolvenční zákon (IZ).
V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na email.

ID: 16350195 Naposledy upraveno 23.02.2021 v 10:27

Centrum insolvencí
+420227272771
+420227272771
insolvences-drazby.cz

Odeslat dotaz prodejci

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Chrudimi

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Svitavy, rodinné domy Vysoké Mýto, rodinné domy Pardubice, rodinné domy Litomyšl.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Chrudimi: prodej rodinných domů v Chrudimi, pronájem rodinných domů v Chrudimi
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.