Sídlo firmy na zajímavé adrese v Ostravě- Porubě

Cena: 250 Kč/měsíc

Za cenu 200 Kč + DPH měsíčně vám nabízíme možnost poskytnutí sídla vaší firmy v kancelářské budově na ulici Slavíkova 6142 v Ostravě – Porubě (sídlo společnosti AVÍZO, a.s.). Tato částka zahrnuje i pravidelné přebírání vaší pošty v provozních hodinách AVÍZO, a.s. a následné bezodkladné oznamování o doručené poště na váš e-mail. Zákonem předepsané údaje o vaší firmě budou vyznačeny při vstupu do budovy.

Za poplatek vám zajistíme skenování vaší pošty a její odesílání na vaši elektronickou adresu a také týdenní přeposílání doručené korespondence na vámi udanou poštovní adresu. Součástí poplatku je i možnost krátkodobého parkování v uzavřeném areálu AVÍZO,a.s..

V naší budově si lze také krátkodobě pronajmout kancelář nebo zasedací místnost pro jednání s úřady či klienty. S klientem si také můžete při jednání zajít na kávu do sportovního centra, které se nachází přímo v budově.

Budova AVÍZO, a.s. se nachází na klidném místě s výbornou dopravní dostupností.

V případě zájmu volejte 776 122 300

ID: 13467144 Naposledy upraveno 10.06.2019 v 09:42

Další podobné inzeráty: komerční prostory v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: komerční prostory Krnov, komerční prostory Třinec, komerční prostory Studénka, komerční prostory Frýdek-Místek.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.