K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Stavební pozemek Šenov u Ostravy Na Výsluní všechny inženýrské sítě vč. kanalizace

Cena: 515 Kč/m²

Hypotéka: Spočítat splátku »

Lokalita: Šenov (739 34)
Druh nabídky: pozemky-zahrady v Ostravě
Financování: kalkulace hypotéky zdarma
Typ pozemku: Pozemky pro bydlení
Plocha pozemku: 2650 m2
Stavební pozemek ve vyhledávané a klidné lokalitě Na Výsluní Šenov u Ostravy, situovaný v pěkné a klidné části města a v blízkosti centra města, s přístupem a příjezdem po veřejné komunikaci, s dostupnými inženýrskými sítěmi (přípojková skříň elektr. energie NN je na hranici pozemku, vodovod cca 20 m od hranice, splašková kanalizace podél hranice pozemku v ulici Na Výsluní). Pozemek určen dle platného územního plánu města k výstavbě rodinného domu.
Pozemek situován v klidné části města a přitom v blízkosti centra města - pošta, škola, obchodní středisko, MěÚ, lékárna, čerpací stanice PHM a další občanské vybavení, příjezd k pozemku po ul. Kaštanová a dále pak po ul. Na Výsluní, velmi dobré dopravní spojení směr OV, F-M, Havířov (BUS, železnice). Výměra pozemku 2 650 m2 a rozměry pozemku 33 x 80 m, pozemek na šířku rovinatý, na délku mírně svažitý.
Bližší informace na vyžádání telefonicky, emailem nebo při osobním jednání.
Možnost zajištění vydání povolení stavby RD vč. projektu (nebo jen povolení stavby dle Vašeho projektu) za přiznivých časových i finančních podmínek.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:774650695

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Adresa nemovitosti: Zvětšit mapu

Další podobné inzeráty: Šenov

TOPlist