K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Stavební pozemek pro rodinný dům na pomezí Ostrava-Bartovice a Horní Datyně s inženýrskými sítěmi

Cena: 490 000 Kč
Jednání

Hypotéka: Spočítat splátku »

Lokalita: Ostrava 17 (717 00)
Druh nabídky: pozemky-zahrady v Ostravě
Financování: kalkulace hypotéky zdarma
Typ pozemku: Pozemky pro bydlení
Plocha pozemku: 955 m2
Stavební pozemek pro bydlení v rodinném domě v klidném prostředí u lesa Důlňák na pomezí Ostrava-Bartovice a Horní Datyně. Výměra pozemku celkem 955 m2 vč. plochy příjezdu.
U ČEZ Distribuce podána žádost o zřízení elektr. přípojky, u hranice pozemku se nachází veřejný vodovod a plynovod, v 2. pol. r. 2018 bude zahájena výstavba obecní splaškové kanalizace.
Jedná se o pozemek 2004/24 v k.ú. Bartovice o výměře 955 m2 (rozměry cca 31,5 m x 26 m + příjezd o šířce 4-4,5m). Porosty a stromy podél hranice pozemku budou odstraněny v 3/2018.

Příjezd po asfaltové veřejné komunikaci ul. Na Pasekách (Ostrava Bartovice) resp. K Hájence (Vratimov-Horní Datyně).

Dle platného územního plánu města Ostrava jsou pozemky funkčně určeny k výstavbě rodinných domů (2 NP + podkroví a max. zastavěná plocha jednoho domu 250 m2).

Nabízeno bez RK (prostřednictvím zmocněnce vlastníka pozemku), zajistíme právní služby, v případě Vašeho zájmu zajistíme po dohodě veškerá nezbytná povolení pro výstavbu rodinného domu za přiznivých časových a finačních podmínek vč. projektové dokumentace (nebo i jen povolení stavby domu u staveb. úřadu).

S poděkováním
Jiří Fajkus
774650695 fajkus.jiri@seznam.cz

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:774650695

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Adresa nemovitosti: Zvětšit mapu

Další podobné inzeráty: Ostrava

TOPlist