Vyměním byt 1 + 1, 43 m² Poruba Ludvíka Podéště za dům či chalupu + rozdíl doplatím

Vývoj cen: byty 1+1, okres Ostrava-město

Cena: 900 000 Kč

Nabízím na výměnu družstevní byt 1+ 1 s velikým zastřešeným balkonem ve zrevitalizovaném panelovém domě v Ostravě-Porubě (kousek od hypermarketu Globus) + doplatek z mé strany, a za to poptávám chalupu či rodinný dům ve Frýdlantu nad Ostravicí, případně v obcích: Lubno, Ostravice, Čeladná, Kunčice pod Ondřejníkem, Malenovice, Janovice, Staré Hamry, Bílá, Krásná případně v blízkém okolí.

Nabízený byt v Ostravě má veliký pokoj 19,3 m2, prostornou čtvercovou kuchyni 10,1 m2, zděnou koupelnu s vanou a WC (od koupelny je WC odděleno zdí), dohromady 3,9 m2. Dále je zde předsíň o velikosti 4,2 m2, kde je možnost zabudovat úložné prostory (nyní je zde starší vestavěná skříň). Nadstandardně veliký zastřešený balkon o velikosti cca 5,5 m2 je dlouhý podél celé jedné zdi bytu (balkon je možné nechat zasklít).
Dohromady i se zastřešeným balkonem má byt podlahovou plochu 43 m2. Bez balkonu je plocha bytu 37,5 m2.
Dále k bytu přináleží uzamykatelná sklepní kóje.

Vnitřek bytu je v původním stavu vhodný k přizpůsobení svým vlastním představám, ale celý dům procházel průběžně během let kompletní revitalizací, tzn. plastová okna v bytech i na chodbě, nové konstrukce balkonů, zateplení celého pláště budovy polystyrenem, nový výtah, nové vchody, nové domovní telefony a bezpečnostní kamerový systém.

Byt se nachází v klidné okrajové části Poruby asi 500 metrů od hypermarketu Globus na ulici Ludvíka Podéště. Tato část Ostravy patří dle dlouhodobých měření kvality vzduchu k těm nejčistším ve městě. V rámci Ostravy se jedná o vyhledávanou lokalitu.
V dosahu pěší chůzí jsou dvě zastávky autobusu, kde jezdí bus ve špičce každých 5 minut. Dále je v pěším dosahu supermarket Albert a hypermarket Globus, lékař, knihovna, školka i ZŠ a také Vysoká škola Báňská (Stavební Fakulta).
Hned přes cestu se nacházejí lesy s možností mnohakilometrových procházek nebo cyklo výletů. Ve vzdálenosti 3,5 km od bytu se nachází velmi krásná přírodní lokalita podél řeky Opavy a 8 Km od bytu je oblíbená rekreační lokalita Hlučínské štěrkovny (jezero).

Lokalitu si můžete prohlédnout na google street view:
https://www.google.cz/maps/@49.845137,18.155239,3a,75y,109.07h,101.56t/data=!3m4!1e1!3m2!1sZ2nk2A2x9NWs8-wdCfiE6A!2e0?hl=cs

ID: 10376363 Naposledy upraveno 13.10.2019 v 18:31

Další podobné inzeráty: byty v Ostravě

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: byty Frýdlant nad Ostravicí, byty Kopřivnice, byty Hlučín, byty Frenštát pod Radhoštěm.
Podívejte se na další nabídky družstevních bytů v Ostravě: prodej družstevních bytů v Ostravě, pronájem družstevních bytů v Ostravě
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: 3+1 Praha, pronájem Ostrava Poruba, 3+kk Praha, byty Ostrava Poruba, 3+1 Ostrava.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.