Zahradní chatku u Havířova, chatka i pozemek je v osobním vlastnictví.

Cena: 350 000 Kč
včetně právního servisu

Prodáme zahradní chatku v Havířově - prostřední Suché. Má velikost 17m2, dole zděná, betonové podlahy, podsklepená. K chatce patří pozemek o velikosti přes 300m2. Je umístěna v menší zahrádkářské kolonii. Chatka je velmi dobře zabezpečená proti nechtěným návštěvníkům. Má elektrickou energii, 220 + 380V s podružnými hodinami, s možností udělat si v budoucnu, pokud by to budoucí majitel uznal za vhodné, elektroměr hlavní. pitnou vodu si všichni zahrádkáři vozí sebou. Na zalévání zahrádky se naspoří dostatek dešťové vody ze barelů, které jsou navzájem propojené a při dešti se naplňují všechny. V chatce jsou dvě válendy, mikrovlnka, televize, lednička, vařič. Na zahradě je pěkné posezení... Prodáváme vše, i se zařízením.

ID: 15661799 Naposledy upraveno 27.03.2020 v 22:30

777 195 987

Odpovědět na inzerát

Rex reality
Ostrava - Jih

Více informací o Rex reality

Další podobné inzeráty: chaty a chalupy v Karviné

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: chaty a chalupy Karviná, chaty a chalupy Třinec, chaty a chalupy Hlučín, chaty a chalupy Orlová.
Podívejte se na další nabídky zahradních domků v Havířově: prodej zahradních domků v Havířově, pronájem zahradních domků v Havířově
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.